ZpětÚvodKontakty Makléři

Makléři

Moravec Vojtěch
Jednatel společnosti
Tel.: +420 774 322 696
email: moravec@lexireal.cz

Jsem si vědom, že jakákoli manipulace s vlastní nemovitostí je pro mnohé tím nejzávažnějším činem života. Proto přistupuji ke každému obchodnímu partnerovi s nejvyšší péčí. Každý krok předem nejprve důkladně vysvětlím a dám Vám čas na poradu se svými blízkými a právními poradci.  

Nabídky makléře

Josef Moravec 
Certifikovaný makléř ARK
Tel.: +420 732 151 245 
email:josef.moravec@lexireal.cz

Při uzavření obchodu je vždy mým cílem spokojenost kupujícího i prodávajícího. Věřím, že pouze s tímto přístupem lze ve zprostředkování obchodu dosáhnout dobré pověsti,  která je nezbytná při navazování nových obchodních vztahů.


Nabídky makléře

Jiří Jirsák
Certifikovaný realitní makléř
Tel.: +420 608 006 950
email: jirsak@lexireal.cz

Tato práce je mi koníčkem. Je mi ctí spolupracovat s klienty,  kteří mi prokázali důvěru a jim jí mohu naplno vrátit tím, že budou věnovat veškeré úsilí k jejich spokojenosti.


Nabídky makléře

Vladimír Bělský
Certifikovaný realitní makléř
Tel.: +420 721 121 132
email: belsky@lexireal.cz

Jako Váš realitní makléř chci pro Vás zajistit pohodlný a rychlý prodej Vaší nemovitosti. Mým cílem je propojit osobní přístup, odborné znalosti a zkušenosti a přispět tím k Vaší spokojenosti. Vždy ochotně zodpovím Vaše dotazy či Vás přivítám v naší kanceláři. Těším se na spolupráci s Vámi.

Nabídky makléře

Vratislav Čarada
Certifikovaný realitní makléř
Tel.: +420 602 378 000
email: carada@lexireal.cz

Chci Vám pomoci k výběru nemovitosti, která bude splňovat všechny Vaše představy. Vaše spokojenost je u mě na prvním místě, proto udělám vše pro to, aby se Váš sen stal realitou.Nabídky makléře

Roman Fojtík
Certifikovaný realitní makléř
Tel.:
+420 606 953 342
email: lexireal@romanfojtik.cz

Bude mi ctí Vám pomoci s prodejem, pronájmem či vyhledáním nemovitosti. Přes deset let praxe, desítky prodaných nemovitostí, stovky pronajatých nemovitostí. Moderní způsoby prodeje Aukce, Homestaging, drony, videa, web nemovitosti a mnoho dalšího jsou pro Vás připravené.Více o mne na www.romanfojtik.cz

Nabídky makléře


 Vyplňte alternativní text Vojtěch Moravec
jednatel společnosti

 

"Je mi ctí Vás přivítat na stránkách realitní kanceláře LexiReal.“

Pokud využijete naše služby a budete spokojeni, doporučte nás prosím svým přátelům a známým. Budete-li nám chtít cokoli z naší činnosti vytknout nebo na cokoli upozornit, neváhejte mě prosím kontaktovat. Jsme TÝM, pracujeme jako TÝM a každá připomínka či pochvala má vliv na fungování nás všech.

Kontaktujte naše makléře