ZpětÚvodKontakty Makléři

Makléři

Moravec Vojtěch
Jednatel společnosti
Tel.: +420 774 322 696
email: moravec@lexireal.cz

Jsem si vědom, že jakákoli manipulace s vlastní nemovitostí je pro mnohé tím nejzávažnějším činem života. Proto přistupuji ke každému obchodnímu partnerovi s nejvyšší péčí. Každý krok předem nejprve důkladně vysvětlím a dám Vám čas na poradu se svými blízkými a právními poradci.  

Nabídky makléře

Josef Moravec 
Certifikovaný makléř ARK
Tel.: +420 732 151 245 
email:josef.moravec@lexireal.cz

Při uzavření obchodu je vždy mým cílem spokojenost kupujícího i prodávajícího. Věřím, že pouze s tímto přístupem lze ve zprostředkování obchodu dosáhnout dobré pověsti,  která je nezbytná při navazování nových obchodních vztahů.


Nabídky makléře

Jiří Jirsák
Certifikovaný realitní makléř
Tel.: +420 608 006 950
email: jirsak@lexireal.cz

Tato práce je mi koníčkem. Je mi ctí spolupracovat s klienty,  kteří mi prokázali důvěru a jim jí mohu naplno vrátit tím, že budou věnovat veškeré úsilí k jejich spokojenosti.


Nabídky makléře

Vladimír Bělský
Certifikovaný realitní makléř
Tel.: +420 721 121 132
email: belsky@lexireal.cz

Jako Váš realitní makléř chci pro Vás zajistit pohodlný a rychlý prodej Vaší nemovitosti. Mým cílem je propojit osobní přístup, odborné znalosti a zkušenosti a přispět tím k Vaší spokojenosti. Vždy ochotně zodpovím Vaše dotazy či Vás přivítám v naší kanceláři. Těším se na spolupráci s Vámi.

Nabídky makléře

Vratislav Čarada
Certifikovaný realitní makléř
Tel.: +420 602 378 000
email: carada@lexireal.cz

Chci Vám pomoci k výběru nemovitosti, která bude splňovat všechny Vaše představy. Vaše spokojenost je u mě na prvním místě, proto udělám vše pro to, aby se Váš sen stal realitou.

Nabídky makléře

Nabídky makléře


 Vyplňte alternativní text Vojtěch Moravec
jednatel společnosti

 

"Je mi ctí Vás přivítat na stránkách realitní kanceláře LexiReal.“

Pokud využijete naše služby a budete spokojeni, doporučte nás prosím svým přátelům a známým. Budete-li nám chtít cokoli z naší činnosti vytknout nebo na cokoli upozornit, neváhejte mě prosím kontaktovat. Jsme TÝM, pracujeme jako TÝM a každá připomínka či pochvala má vliv na fungování nás všech.

Kontaktujte naše makléře