ZpětÚvodO násČlánky Máte dluhy na nemovitosti? Josef Moravec Vám poradí, jak na ně - díl I.

Dluhy na nemovitosti? Jak na ně!

Jistě jste se již setkali s někým, kdo si půjčil peníze a ručil za ně svou nemovitostí. Výše průšvihu je daná tím, zda jste si půjčili od banky nebo jste svoji nemovitost „zaprodali“ lichvářům. První případ není až tak zlý a dá se řešit poměrně standardní cestou. Musíte ale s bankou komunikovat. Pak se dá leccos domluvit. Zadlužit se ale u nebankovních institucí již vyžaduje notnou dávku odvahy. Většinou se na Vás hrnou poplatky, úroky atd. ze všech stran. Mé zkušenosti jsou při prodeji takových nemovitostí značné. Bez dobré realitní kanceláře se z místa nepohnete.

Například naše realitní kancelář najde kupce, nemovitost z vlastních prostředků vyplatí a obchod zdárně dokončí. Současně již vyhledáme pro Vás nové bydlení a to podle výše zbytku z kupní ceny. Někdy stačí jít do menšího bytu, někdy nezbude víc než na nájemní byt… to záleží na tom, jak hluboko necháte svůj problém zapadnout. Vždy je ale lepší mít „čistý stůl“, než se utopit v dluhu a přijít tak o vše. Každý případ má ale svou historii a je individuální. Chcete li se v této věci dozvědět více, neváhejte mne kontaktovat.

Josef Moravec - Váš makléř


 Vyplňte alternativní text Vojtěch Moravec
jednatel společnosti

 

"Je mi ctí Vás přivítat na stránkách realitní kanceláře LexiReal.“

Pokud využijete naše služby a budete spokojeni, doporučte nás prosím svým přátelům a známým. Budete-li nám chtít cokoli z naší činnosti vytknout nebo na cokoli upozornit, neváhejte mě prosím kontaktovat. Jsme TÝM, pracujeme jako TÝM a každá připomínka či pochvala má vliv na fungování nás všech.

Kontaktujte naše makléře

Kontaktujte nás

LexiReal s.r.o.
Velflíkova 4/1428
160 75 Praha 6

Vyberte si naše odborné makléře,

nebo kontaktujte přímo jednatele:

Mobil: +420 774 322 696
E-mail: moravec@lexireal.cz