ZpětÚvodKontakty Naši specialisté

Naši specialisté

Lucie VernerováLucie Vernerová
Tel.:+420 777 717 321
E-mail:info@lexireal.cz

Mým úkolem je v kanceláři zajistit její správný chod a vytvořit makléřům odpovídající podmínky k tomu, aby mohli co nejlépe vykonávat svou práci ke spokojenosti svých klientů.  

Ing. Lenka Lukešová

Ing. Lenka Lukešová
hypoteční poradce
Tel.: +420 721 158 344
E-mail: lenka.lukes@seznam.cz

Široká nabídka bankovních institucí, které zastupuji, mi umožňuje připravit financování Vaší nemovitosti přesně tak, aby to odpovídalo Vašim potřebám.

Ing. Jiří Tencar, Ph.D.

Ing. Jiří Tencar, Ph.D.
Certifikovaná osoba pro průkazy energetické náročnosti budov.
Tel.: +420 736 630 021
E-mail.: tencar@ecoten.cz

Touto problematikou se zabývám již od roku 2002. Absolvoval jsem doktorské studium, kde jsem se zaměřil na stavební fyziku, resp. dynamické simulace a vědeckou stáž na University of Cambridge. Zde získané znalosti aplikuji ve výuce na stavební fakultě ČVUT i v rámci svého podnikání měření energetické efektivity budov, zajišťování průkazů energetické náročnosti a komplexního hodnocení budov metodikou SBToolCZ.

Bc. Vít Engel

Bc. Vít Engel
IT administrátor
Tel.: +420 608 878 731
E-mail: engel@lexireal.cz

Komunikace je v dnešní době velmi důležitá a servis 24h, který společnosti poskytuji, jí umožňuje být stále informována a ve spojení s celým světem.


 Vyplňte alternativní text Vojtěch Moravec
jednatel společnosti

 

"Je mi ctí Vás přivítat na stránkách realitní kanceláře LexiReal.“

Pokud využijete naše služby a budete spokojeni, doporučte nás prosím svým přátelům a známým. Budete-li nám chtít cokoli z naší činnosti vytknout nebo na cokoli upozornit, neváhejte mě prosím kontaktovat. Jsme TÝM, pracujeme jako TÝM a každá připomínka či pochvala má vliv na fungování nás všech.

Kontaktujte naše makléře

„Makléř měsíce“

Chci Vám pomoci k výběru nemovitosti, která bude splňovat všechny Vaše představy. Vaše spokojenost je u mě na prvním místě, proto udělám vše pro to, aby se Váš sen stal realitou.

Vratislav Čarada
Certifikovaný realitní makléř
Tel.: +420 602 378 000
email: carada@lexireal.cz